Sümer Bilgisayar

Hakkımızda

Sümer Bilgisayar ile ilgili tüm bilgilere bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

İLETİŞİME GEÇİN!
HAKKIMIZDA

Sümer Bilgisayar olarak Torbalı web tasarım konusunda uzman kadromuz ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Sitelerimizi dinamik olarak tasarlıyoruz. Torbalı tasarım konusunda bir çok yerde bizi tercih etmektedir. Sade ve şık web siteleri ile amacımız kullanıcı ve sizi yormadan işinize internet üzerinden kolaylaştırmaktır. Bu yüzden işe başlamadan önce siz değerli müşterilerimizin fikirlerini alır ve ne istediğinizi tam olarak anlarız. Sonrasında sizelere en uygun sistemin php alt yapısı ve kolay kullanımı ile yapılacak en iyi önerileri sunarız. Bu güne kadaqr bir çok alışveriş sitesi, firma sitesi, googlede üst sıralara çıkan web sitelerini inşaa ettik. Fikirlerimizi size bu tecrübelerimiz ile harmanlayarak anlatırız. Birlikte ekip çalışmasına uygun personelimiz ile kısa sürede sizi arama motorlarında zirveye taşıyarak işinizde kazancınızı arttırmanızı sağlarız. 

Şunu unutmamak gerekiyor. Web sitesi zaruri ihtiyaç felan değildir. Yaptırmasanız da olur. Ancak değişen telnolojide büyük bir pazardan faydalanmamayı istmek ne kadar doğru olur? Bu piyasadan sizde faydalanın. Zaten firmaların bir internet sitesi olmak zorunda. Bir de şöyle düşünün günlerce iş yapmadığını sandığınız bir internet sitesi size bir anda büyük paralar kazandırabilir. İnternet sitesi işinde uzman olan Torbalı'da bulunan Sümer Bilgisayar bu konuda size yardımcı olmak için var

vizyonumuz

Ekonomik olarak müşterilerini yormadan, en pratik çözümler ile, sade ve şık görünümlü internet sitelerini inşaa ederek, kesintisiz hizmet ile bunu sürdürebilmek. Karşılıklı memnuniyet iile Torbalı Web Tasarım'da uzman kadromuz ile müşterilerimizin kazancını arttırmak için çalışmak. Torbalı'dan yapılan seo çalışmaları ile tüm dünyaya web sitenizin adını duyurmak.

misyonumuz

Web tasarım projenizi, şirketinizin hedef kitlesi ve prestijine göre özel olarak tasarlıyoruz. Arama motorları için gereken optimizasyon ve reklam uygulama süreçlerini takip ederek, uyguluyoruz.

© 2015 Sümer Bilgisayar Hizmetleri Tel: 0 (543) 893 31 85 | Niyazi Kavacık <